Tv-kok Jeroen De Pauw sluit restaurant Canapé

Door: Ann Peeters
Regio Leuven
Afbeelding
Canapé

Restaurant Canapé op de Panquinsite in Tervuren sluit eind dit jaar de deuren. Tv-kok Jeroen De Pauw kiest ervoor om na zes jaar zijn horecazaak af te ronden. Hij wil zich voortaan meer toeleggen op andere professionele projecten en meer tijd vrijmaken voor zijn gezin. 

Canapé opende zes jaar geleden de deuren op de Panquinsite, nadat Jeroen De Pauw de vraag kreeg om de site nieuw leven in te blazen met een horecazaak. Met zijn aperodiningconcept, waarbij verfijnde hapjes centraal stonden, groeide het restaurant uit tot een vaste waarde in Tervuren.

Volgens De Pauw is de tijd rijp voor een nieuwe uitdaging. Naast zijn werk in de horeca is hij onder meer actief voor televisiezender Njam! en werkt hij mee aan het magazine van Delhaize. Ook de impact van het horecaleven op zijn gezinsleven speelde mee in zijn beslissing. “Een horecazaak is heel veeleisend. Ik heb een gezin en wil meer thuis zijn”, zegt hij.

Het pand van Canapé staat intussen te koop. Hoewel een nieuwe eigenaar vrij is om een andere invulling aan de locatie te geven, hoopt De Pauw dat het gebouw een horecabestemming behoudt. Tegelijk wijst hij erop dat het voor jonge ondernemers steeds moeilijker wordt om een zaak op te starten. Toekomstige overnemers wil hij dan ook graag bijstaan met raad en advies.

Afbeelding
Memorial Run komt naar Leuven op voormalig trainingsparcours Ivo Van Damme 6 uur geleden
Illustratiebeeld.
Rechtstreekse buslijn 32a tussen Geel en Leuven verdwijnt: overstap in Aarschot wordt verplicht 7 uur geleden
Afbeelding
“’Kleine kankermongool: ik sla uw tanden eruit, kankerzwerver”: twee beklaagden veroordeeld voor beledigen van Leuvense politieagenten 7 uur geleden