Koffiezaak Starbucks sluit definitief de deuren aan Leuvens station

Leuven
Afbeelding
Copyright: Coveliers.

Na acht jaar sluit Starbucks definitief de deuren aan het station. Binnenkort opent koffieketen Madmum er een nieuwe vestiging.

De handelsruimte in het station van Leuven wordt verhuurd met een concessie en die liep na acht jaar voor Starbucks ten einde. Momenteel wordt de handelszaak leeggehaald.

Eind oktober opent koffiebrander Pieter Claes uit Rotselaar in het stationsgebouw een vestiging van Madmum, de vijfde al in Leuven. Pendelaars kunnen ‘s ochtends dus nog steeds met een kop koffie in de hand naar het werk. 

Afbeelding
Leuven zorgt voor extra elektrische Blue-bikes: 54 extra fietsen en 10 nieuwe standplaatsen op komst 9 mei, 13:42
Afbeelding
Internaat reageert na zware vechtpartij waarbij jongen gestampt en geslagen werd: “Zaak grondig onderzoeken” 9 mei, 11:58
Afbeelding
Leuvense cafébazin Evy Luyckx hekelt oneerlijke concurrentie door gesubsidieerde buurtinitiatieven 9 mei, 11:17