Kevin Garnir (38) werd op 30 april dood aangetroffen in zijn woning in de Leuvense deelgemeente Wilsele-Putkapel. Uit onderzoek blijkt nu dat hij een natuurlijke dood is gestorven.
Het was een buurman van Kevin die alarm sloeg, omdat er de voorbije weken nauwelijks nog teken van leven was in en rond de woning in de Van der Nootstraat en de post zich bleef opstapelen.
De politie ging daarom op 30 april ter plaatse om poolshoogte te nemen. Ook de brandweer werd opgeroepen om de deur te openen. Daar troffen de hulpdiensten de bewoner aan, die al enige tijd overleden bleek te zijn. Om de betrokkenheid van derden uit te sluiten, werd de procedure voor een verdacht overlijden opgestart en een autopsie uitgevoerd. Het onderzoek wees uiteindelijk uit dat de dertiger een natuurlijke dood was gestorven, zo bevestigde het Leuvense parket. Volgens de eerste bevindingen overleed hij aan een interne bloeding.
Kevin Garnir werkte vroeger voor een Leuvense bierbrouwerij, maar verbleef al geruime tijd thuis wegens ziekte. Hij laat twee kinderen achter.
