Stefan Frissen, organisator Ideaal Wonen Interieur & Lifestyle: “Bezoekers nog beter adviseren over nieuwste trends”

Afbeelding

De Leuvense Brabanthal opent ook dit jaar de deuren voor de populaire beurs Ideaal Wonen Interieur & Lifestyle. Eind augustus en begin september kan je de nieuwste trends ontdekken bij ruim honderd standhouders: “Wie inspiratie zoekt voor interieur en wonen in de meest brede zin van het woord vindt zeker zijn of haar gading op de beurs. De bezoekers kunnen ook mooie prijzen winnen dit jaar”, vertelt organisator Stefan Frissen.

Vlamingen worden geboren met een baksteen in de maag, zo luidt het gezegde. Het succes van de bekende beurs Ideaal Wonen in Huis en Tuin in de Brabanthal in Leuven bewijst dat wonen in de meest brede zin van het woord meer is dan gewoon een praktische kwestie. De Belgen willen genieten in en aan hun woning, en dan is een bezoekje aan de beurs een bijzonder goed idee. De voorbije decennia groeide Ideaal Wonen dan ook uit tot een ‘must see’ voor mensen die willen bouwen, verbouwen of simpelweg op zoek zijn naar meer comfort in hun woning. Nieuw in 2023 was de lancering van een najaarseditie die Ideaal Wonen Interieur & Lifestyle werd gedoopt. Het broertje, of zusje zo je wil, van Ideaal Wonen in Huis en Tuin is ook dit jaar weer van de partij. Hoog tijd voor een gesprek met organisator Stefan Frissen.

Na de geslaagde voorjaarseditie opnieuw een najaarseditie van Ideaal Wonen. Wat mogen de bezoekers verwachten?

“Als mooie aanvulling op de voorjaarseditie Huis & Tuin verleggen we nu de focus naar Interieur & Lifestyle. Deze beurs neemt de plaats in van de traditionele Jaarbeurs van weleer. Wat te verwachten? Alles wat te maken heeft met het binnenleven want binnenkort is het weer herfst en in de winter genieten we graag in huis. Op Ideaal Wonen Interieur & Lifestyle vind je werkelijk alles wat met ‘lifestyle’ te maken heeft, met bijzondere aandacht voor interieur en wonen in de meest brede zin. Wat je ook van plan bent, deze beurs is voor de bezoekers de ideale plek om prijs en kwaliteit te vergelijken.”

Welke standhouders krijgen de bezoekers allemaal te zien?

“De hele beursoppervlakte beslaat 10.000 m². Er is dus zeker voldoende ruimte om inspiratie op te doen. En zoals elke keer pakken we inderdaad uit met een aantal nieuwigheden. Die aanpak verhoogt eens te meer de beleving van de bezoekers. Ideaal Wonen staat bekend voor de gezelligheid en de beleving en in deze editie leggen we de lat weer een beetje hoger. Zo is er bijvoorbeeld Divine Boxes, een stand met horlogeboxen die we kunnen omschrijven als echte ‘pièces uniques’. Verder hebben we ook nog Sofa Paradies, een bedrijf dat gespecialiseerd is in relaxzetels. Ook een goede nachtrust krijgt dit jaar veel aandacht met onder meer de standen van Promedisleep en Matratex. Je kan onder meer een bed testen maar je krijgt ook tips en tricks over een goede nachtrust. Verder ook de nieuwste keukentrends en vele andere standen waar je innoverende producten en deskundig advies krijgt over interieur en wonen. Een hele leuke stand is bijvoorbeeld Mr Lunettes Interiorstudio. Decoratie, design, curiosa. Zij kunnen je hele huis inrichten van A tot Z.”

Lees verder onder de foto

Claar
Nieuwe ploeterzone in vijver en speeltuin voor Heuvelhofpark Kessel-Lo: Leuven investeert ruim vier miljoen euro in make-over 18 mei, 22:57
Afbeelding
Carpoolparking aan het Vuntcomplex in Kessel-Lo zal verdwijnen 18 mei, 21:35
Afbeelding
Leuven wil duizenden woningen laten herschatten: discussie over eerlijke fiscaliteit en hogere woonkosten 18 mei, 20:50