Ideaal Wonen gaat zoals gepland door van zaterdag 21 maart tot en met zondag 29 maart in de Brabanthal in Leuven. “Ideaal Wonen is immers geen massa-event of indoor festival. Het is een beurs waar nooit meer dan 1.000 mensen tegelijk aanwezig zijn op een oppervlakte van meer dan 10.000 m². Bezoekers komen druppelsgewijs toe en er is steeds voldoende afstand tussen de aanwezigen.”
Het bericht Organisator bevestigt: Ideaal Wonen gaat door verscheen eerst op Leuven Actueel.
De Holland & Barrett-vestiging in de Diestsestraat bestaat nog maar anderhalf jaar, maar draait beter dan de vestiging op de Bondgenotenlaan, die er al 15 jaar is (12 jaar onder de naam Essenza en sinds 2016 onder de naam Holland & Barrett.
Omdat twee vestigingen in Leuven open houden niet rendabel genoeg is, werd er beslist om één vestiging te sluiten. “De zaak in de Diestsestraat ligt in een drukkere buurt, terwijl in de Bondgenotenlaan heel veel leegstand is. Daarom werd geopteerd om de vestiging in de Diestsestraat open te houden en de winkel in de Bondgenotenlaan te sluiten. Het personeel verhuist integraal naar onze vestiging in Diest, die binnenkort de deuren opent”, laat men bij Holland & Barrett weten.
Het bericht Winkel Holland & Barrett Bondgenotenlaan sluit, vestiging Diestsestraat blijft verscheen eerst op Leuven Actueel.