OH Leuven zet trainer Oscar Garcia aan de kant

Leuven
OHL
OHL

De tijd van de Spanjaard Oscar Garcia (51) als coach van OH Leuven is verleden tijd. De Leuvenaars pakten slechts zestien punten op veertien wedstrijden.

Ook de contracten van zijn assistent-trainers Manel Exposito en Manuel Ruano werden per direct opgeschort. Academy Manager Hans Somers zit voorlopig als coach in de dug-out in afwachting van een opvolger. Hij was in het verleden al assistent van Marc Brys bij OHL.

Na een goede competitiestart, ze klopten onder andere Racing Genk met 3-1 thuis, liep het al even minder. Sinds eind augustus wisten de Leuvenaars alleen tegen Charleroi een keer te winnen, met een magere 6 op 24 als gevolg. Garcia stond in oktober al ter discussie, maar nu is het game over.