Inbreker die omhoog kruipt langs regenpijp wordt betrapt en vlucht

Regio Leuven
Afbeelding

Op de Hoogvorstweg in Tervuren, nabij Leefdaal, is in de nacht van zaterdag op zondag een inbreker op heterdaad betrapt. De dader had het lumineuze idee om via de regenpijp omhoog te klimmen.

De bewoner was net gaan slapen en had gezien de warmte zijn ramen geopend om het pand te verluchten. De dief moet dat gezien hebben en hij was naar de achterzijde van de woonst geslopen. Hij besloot naar boven te kruipen via een regenpijp. Ter hoogte van de eerste verdieping werd hij om 22.58 uur opgemerkt door de verbaasde bewoner die alarm sloeg. De politie kwam nog ter plaatse, maar van de inbreker ontbrak alle spoor.

Afbeelding
Sluikstort aan kledingcontainers zorgt voor ergernis in Kessel-Lo 10 uur geleden
Agentschap Natuur en Bos
Bertem gaat everzwijnen laten bejagen na overlast in Leefdaal 11 uur geleden
Afbeelding
Politiezone Lubbeek onthult jaarcijfers: veel inbraken in Bierbeek en Lubbeek, Holsbeek bleef meer buiten schot 11 uur geleden