Vanaf donderdag 23 mei lanceert de Bib Leuven een nieuw systeem om studie- en werkplekken te reserveren in de hoofdbib in Tweebronnen.
In de Bib Leuven Tweebronnen voorziet de stad een nieuw systeem om studie- en werkplekken vooraf online te reserveren. Bibleden kunnen voortaan met hun bibkaart inloggen op een onlineplatform en zo van tevoren een werkplek boeken. Op drukke momenten zijn studenten zo zeker zijn van een werk- of studieplek.
Aangekomen in de bib, zoeken ze de gereserveerde plek via het plaatsnummer en checken ze ter plaatse in met een QR-code. Zo checken ze ook uit op het einde van hun tijdsslot. ??Er kan tot maximum twee weken vooraf en voor maximum drie tijdssloten per keer gereserveerd worden.
Printen van eigen toestel
?Daarnaast lanceert de bib nog een andere extra service via hetzelfde platform. Het is voortaan in elke vestiging van de Bib Leuven mogelijk om rechtstreeks te printen van je eigen toestel, zoals bijvoorbeeld een laptop of smartphone. Gebruikers hoeven dus niet meer in te loggen via een bibpc. Deze service is ook nuttig voor mensen die geen eigen printer hebben omdat ze slechts zelden iets printen of niet de mogelijkheid hebben om een printer aan te kopen. Je betaalt de prints via je bibkaart.