Op zondag 22 januari tussen 9 en 17 uur vindt de wintereditie van de eendaagse ‘Brocanterie Indoor’ plaats in de Brabanthal in Leuven, op zondag 19 februari kan je er naar de krokuseditie.
Het concept is zoals altijd gebaseerd op de eendaagse buitenbrocantemarkten, waar men een grote diversiteit aan aanbod vindt: antiek, brocante, curiosa, retro, vintage, stockverkoop, militaria, design, decoratie, vinylplaten, tweedehands, alsook hobbyisten. Ook een paar standen met artisanale en streekproducten vervolledigen de brocanterie.
Particulieren die hun eigen spullen komen verkopen en vakdeelnemers delen de grote zaal van de Brabanthal met tal van verrassende en gevarieerde “vondsten”. Tussen de mooie standen heerst er een gezellige sfeer, waar de vele aangeboden stukken een nieuwe eigenaar zoeken.
Een cafetaria biedt een breed aanbod aan snacks en dranken. Bus n° 5 van De Lijn rijdt om het uur van en naar het station (halte Haasrode-VDAB/Syntra).
De inkom bedraagt 3 euro vanaf de leeftijd van 12 jaar. Bij afgifte van een kortingsbon bieden de organisatoren een reductie van één euro voor de tweede bezoeker.