Coach Marc Brys was aan zijn derde seizoen bij OHL bezig en er komt ook een vierde aan. Bij de Leuvenaars hoopten ze ook op deelname aan de eindronde voor Europees voetbal.
Marc Brys zal bij de volgende seizoensstart nog altijd op de bank zitten. Zijn contract loopt nog tot volgende zomer maar voor het derde jaar op rij werd naast de Europe play-offs gegrepen.
De voorbije seizoenen wilden de withemden zich vooral handhaven in topklasse. Dit seizoen wilden ze meer, top acht en een mogelijkheid op Europees voetbal.
OHL kende wel zijn jaargang sinds het aantreden van Brys en had de vijfde meest expected goals van de hele Jupiler Pro League. Allemaal mooi op papier, enkel de resultaten bleven uit.
Door het missen van de play-offs rees de vraag of er geen nieuwe T1 moest worden aangesteld, er werd even contact genomen met voormalig trainer van KV Oostende, Alexander Blessin, maar daar werd voorts niets mee gedaan. De spelersgroep staat ondanks de zware trainingen achter zijn trainer. Op naar volgend seizoen.