Leuvens parket verzegelt huis in Kortenberg en opent onderzoek naar mensenhandel

Door: Stefan Van de Weyer
Kortenberg
Afbeelding

Aan de Leuvensesteenweg in Kortenberg verzegelde de politie gisteren een huis. In het gebouw was voorheen een bordeel ondergebracht. Ook nadien zou een sekswerker er klanten hebben ontvangen. Het Leuvense parket opende onlangs een onderzoek naar mensenhandel.

Het pand staat op de hoek van de Leuvensesteenweg en de Hoogveldstraat in Kortenberg. Het gebouw bestaat uit twee delen, elk met een eigen voordeur. De deur van de rechterkant is verzegeld met een politielint.

“De verzegeling van het pand kadert in een onderzoek naar mensenhandel. Dat onderzoek is even bezig. In juni 2025 werden er twee mannen van 33 en 40 jaar uit Kortenberg en Herent aangehouden. Op dit moment zijn ze niet meer aangehouden. Het onderzoek loopt wel nog altijd verder en zal gevoerd worden door de lokale politie HerKo (Herent-Kortenberg)”, aldus Ellen Durie van het Leuvense parket.

Afbeelding
Zakkenroller komt in actie in Spar in Linden 4 uur geleden
Afbeelding
Vrachtwagen rijdt zich vast onder brug in Herent: ochtendspits zwaar verstoord 4 uur geleden
Afbeelding
Kom snuisteren en ontdekken op de brocanteries en makersmarkten aan het station van Leuven 5 uur geleden