GBS De Hazensprong sluit deze week de deuren

1 december 2021 | 14u23 | Gepost door annpeeters
De Hazensprong
Het aantal besmettingen met COVID-19 in GBS De Hazensprong in Haasrode blijft toenemen. Daarom werd beslist om vanaf morgen, donderdag 2 december 2021, op afstandsonderwijs over te schakelen. Alle leerlingen en leerkrachten worden getest, zodat alle besmettingen in kaart kunnen gebracht worden.

"In onze gemeente blijven de cijfers hoog", zegt burgemeester Bart Clerckx. "De voorbije week telden we 124 officieel vastgestelde besmettingen met een piek van 28 op maandag. Slechts 6,5% van de positief getesten zijn ouder dan 65. Het virus zit overal in onze gemeente, maar vooral zien wij in de school van Haasrode een toename van de besmettingen. Na advies hebben wij besloten om de school 2 dagen te sluiten en vrijdag een testing te organiseren. Om het tij in heel onze gemeente te doen keren is het van het grootste belang dat we allemaal de maatregelen opvolgen en onze contacten beperken."

Lees meer over