Ben jij een journalistieke duizendpoot? Word onze nieuwe alleskunner!

17 januari 2022 | 13u05 | Gepost door redactie
vacature

Adem jij nieuws? Heb je een vlotte pen? En ken je de regio’s Leuven en Hageland als je eigen broekzak? Perfect, dan ben jij de persoon die wij zoeken! Als journalist ben je onze oren én ogen in de regio. Voor onze websites Leuven en Hageland Actueel schrijf je boeiende artikels over de meest uiteenlopende onderwerpen, maak je bijpassende foto’s/video’s, en haal je elke waarheid boven tafel in je interviews.

Uitgeverij Thema Media uit Leuven heeft een sterke reputatie in lokaal nieuws. Met verschillende publicaties (Passe-Partout, Rondom, Thema magazine, Hageland huis-aan-huisbladen, …) en online nieuwssites (Leuven Actueel, Hageland Actueel) houdt ze de vinger aan de pols van alles wat reilt en zeilt in de ruime regio.

Wat zoeken wij?

Je hebt een zesde zintuig voor verhalen, groot én klein.

Je schrijft foutloos artikels.

Je bent vlot in de omgang en legt snel contacten.

Je staat met sociale media op én gaat ermee slapen.

Je hebt een fotografische inzicht: je maakt de perfecte foto of video om je verhaal te ondersteunen.

Als je ‘ja’ knikt bij alle opgesomde punten, dan ben jij degene die we zoeken om ons team te versterken!

Wat bieden wij?

Een plaats in ons team van freelance medewerkers

Een boeiende en afwisselende job of bijverdienste die zich meer op straat dan op een bureau afspeelt

Je komt meer te weten over je eigen streek.

Een nieuwe uitdaging met avontuur. Véél avontuur

Last but not least: wij zijn de ideale leerschool! Daarom zijn ook schoolverlaters, jobstudenten en stagiairs welkom bij ons.

Dus waar wacht je nog op? Laat de wereld zien waar Leuven en Hageland voor staan! Mail jouw CV en motivatiebrief naar redactie@leuvenactueel.be.