Het bedrijf Pall Life Sciences in Klein Overlaar opende vier jaar geleden een nieuw gebouw, langs de steenweg naar Tienen in Hoegaarden. Er werd toen plaats gemaakt voor 270 werknemers. Op dit ogenblik is dat gegroeid tot 650 mensen en Pall zoekt er nog 100 bij voor de site Hoegaarden: dus 750 in totaal.
Wie met de wagen van Hoegaarden naar Tienen rijdt of omgekeerd kan er niet naast kijken. Ter hoogte van Pall staan grote plakkaten (foto) in beide landstalen: ‘wij zoeken 100 collega’s in Hoegaarden’. Raf Vanheel, site manager at Pall Life Sciences: “We zoeken productie operators, omdat we onze productie willen opdrijven. Onze productiecapaciteit moet stijgen, vandaar de oproep”.
Het bedrijf is gespecialiseerd in het aanleveren van processystemen en oplossingen binnen de biotech en farmaceutische industrie, en maakt ultra zuivere verpakkingen. Pall is al jaren één van de grootste werkgevers in de regio. Pall Life Sciences opende einde 2017 het nieuwe gebouw in Overlaar. Op dat ogenblik kwam er ruimte voor 270 werknemers, maar ondertussen is het aantal werknemers gegroeid tot 650. Nu worden er nog 100 bij gezocht, wat het totaal op 750 zou brengen. Hetzelfde gebeurt met de omzetcijfers: in 2017 bedroeg de omzet 75 miljoen euro, nu in 2021 ligt dat al boven de 200 miljoen euro.
Lees verder onder de foto