Cadeaubon Leuven verzamelt de leukste lokale handelaars in één geschenk

Leuven
Afbeelding

Vanaf nu kan je met Cadeaubon Leuven terecht bij bijna 40 lokale handelaars. De stadsbon is geldig bij een breed aanbod aan lokale handelaars actief op vlak van mode, juwelen, boeken, wellness en in de horeca.

Mensen die op zoek zijn naar een origineel cadeau kunnen sinds kort een Cadeaubon Leuven schenken. “Naast het geven van een leuke ervaring hopen we met dit initiatief de lokale economie te stimuleren”,  verduidelijkt Yordy Eelen van Unigift, het bedrijf achter Cadeaubon Leuven. “Het is duidelijk dat er in Leuven een kwalitatief aanbod aan lokale handelaars is. Op die manier hebben we intussen bijna 40 handelaars gebundeld, verspreid over mode, resto, juwelen, boeken en wellness. De ontvanger kan vrij kiezen uit al die handelaars en kan de bon ook in stukken gebruiken. Zo kan hij de hele stad ervaren in één geschenk.”

Een bon kopen kan bij deelnemende handelaars of via de website  www.cadeaubonleuven.be. Yordy: “We kenden een vlotte start, wat aantoont dat ook de Leuvenaars zelf het #kooplokaal-gedachtengoed een warm hart toedragen. Ook verschillende bedrijven informeerden al naar de Cadeaubon Leuven als mogelijk personeelsgeschenk.”

Jan Holemans, shopmanager van koffiebar Elisa by Java Coffee, was één van de eerste handelaars om aan te sluiten. “Ik geloof heel sterk dat we met het bundelen van de krachten van alle lokale handelaars in Cadeaubon Leuven, Leuven als shoppingstad met fijne lokale zaken op de kaart kunnen zetten. Het is duidelijk dat de mensen achter Cadeaubon Leuven hier mee hun schouders willen onder zetten en Leuven en zijn lokale handelaars mee zullen promoten.”

Het team achter Cadeaubon Leuven is niet aan zijn proefstuk toe. Eerder lanceerde Unigift met succes al een stedelijke cadeaubon in onder andere Gent, Antwerpen, Brugge en Aalst. Yordy: “Ook in Leuven mikken we op een positieve samenwerking met de lokale handelaars, de handelaarsverenigingen en  stad Leuven.”

Afbeelding
Atelier Noun uit Leefdaal en Est uit Heverlee halen eerste Michelinster binnen, Abel Demeestere wint Young Chef Award 4 uur geleden
Afbeelding
Fietser meterslang meegesleurd door vrachtwagen in Scherpenheuvel en zwaargewond afgevoerd naar UZ Gasthuisberg 6 uur geleden
Afbeelding
De kogel is door de kerk: Lorin Parys nieuwe voorzitter van Brussels Airport 8 uur geleden