Klapband brengt verkeershinder met zich mee

Leuven
Afbeelding

Op E314 Lummen-Leuven ter hoogte van Leuven heeft donderdagnamiddag rond 16.35 uur een truck een klapband opgelopen. Hierdoor ontstond verkeershinder net voor de afrit naar het UZ Gasthuisberg.

Op de E314 Lummen-Leuven liep een truck een klapband op net iets voor de afrit naar het UZ Gasthuisberg. De chauffeur kon ondanks het onverwachte euvel zijn gevaarte naast de baan parkeren op de pechstrook. Net voor de afrit lagen wel verschillende brokstukken. Dat bracht verkeershinder met zich mee.

Enkele agenten van de federale wegpolitie raapten die brokken van de baan en een firma kwam ter plaatse om de band van de vrachtwagen te vervangen. De hinder zou nog tot 17.10 uur duren, daarna zou de rijbaan volledig vrijgegeven worden.

Els De Bodt en Peter de Caluwe
Peter de Caluwe verlaat LOV2030 voor prestigieuze topfunctie in Salzburg 16 sep, 22:24
Afbeelding
Parket vindt geen strafbare feiten bij aankoop antidronemateriaal 16 sep, 20:18
Afbeelding
Weer heibel tussen tragewegenactivist Marc Van Damme uit Holsbeek en de gemeente Glabbeek 16 sep, 17:08