Priester wijdt palmtakken en deelt ze uit in betere tijden

6 April 2020 | 09u45 | Gepost door redactie
Priester wijdt palmtakken en deelt ze uit in betere tijden
Priester Luc Thiry heeft op Palmzondag de palmtakken gewijd in de kerk van Pellenberg. De man deed dit geheel volgens de coronarichtlijnen, alleen dus. “De palmtakken zullen later bij een eerstvolgende feestelijke gelegenheid verdeeld worden. Na de wijding hebben we de klok geluid in onze parochiekerk van 9.55 uur tot 10 uur. Wij doen dit als […]
Het bericht Priester wijdt palmtakken en deelt ze uit in betere tijden verscheen eerst op Leuven Actueel.

Priester Luc Thiry heeft op Palmzondag de palmtakken gewijd in de kerk van Pellenberg. De man deed dit geheel volgens de coronarichtlijnen, alleen dus.

“De palmtakken zullen later bij een eerstvolgende feestelijke gelegenheid verdeeld worden. Na de wijding hebben we de klok geluid in onze parochiekerk van 9.55 uur tot 10 uur. Wij doen dit als blijk van waardering en steun van al wie zich inzet in de strijd tegen het coronavirus, COVID 19. Bij die gelegenheid steken we ook de kaarsen aan bij het Mariabeeld in de kerk. Wie graag een kaars laat branden in de kerk, kan daartoe opdracht geven. Het volstaat om een e-mail te sturen, een briefje in de brievenbus te steken, of een telefoontje te plaatsen naar Lydia Nijs. Zij houdt de bestellingen bij en regelt nadien de betalingen”, zegt priester Luc Thiry.

Het bericht Priester wijdt palmtakken en deelt ze uit in betere tijden verscheen eerst op Leuven Actueel.

Lees meer over