Leuvenaar onvindbaar na val in meer van Vielsalm

Leuven
Afbeelding

In de nacht van zondag op maandag raakte een 25-jarige voormalige scoutsleider uit Leuven vermist na een val in het meer van Vielsalm. Tot nu toe hadden de reddingsacties nog geen resultaat.

De scouts in kwestie waren op nakamp. Dat wil zeggen dat de meeste scoutsleden al naar huis zijn en de leiding nog enkele nachten op het kampterrein in Bütgenbach achterblijft. Ze waren voorbije nacht naar het plaatselijke Fête des Myrtilles afgezakt volgens L’Avenir. Ze wilden naar hun wagens terugkregen in Rencheux. Om aan hun auto’s te raken, moesten ze langs een pad langs het meer stappen. 

Om een onbekende reden viel de twintiger in het meer. De plaatselijke burgemeester Elie Deblire (Les Engagés) ontving al de familie van het slachtoffer en verzekerde hen al het mogelijke te doen. 

De brandweer van Vielsalm, Saint-Vith, Houffalize en Bastogne zijn naarstig op zoek naar de vermiste en ze gebruiken ook de sonarboot van civiele bescherming.