Inbrekers slaan toe in Kessel-Lo en Heverlee

Onbekenden hebben dinsdagnamiddag van een korte afwezigheid van de bewoners gebruikt gemaakt om in te breken in een appartement in de Wipstraat in Kessel-Lo. Ook in de Hoveniersdreef in Heverlee werd ingebroken.
Toen de bewoners van het pand in Kessel-Lo thuis kwamen stelden ze vast dat het slot van de deur van de flat was geforceerd. Met enige moeite kon de voordeur worden geopend. Het appartement was duidelijk doorzocht. Bij verder onderzoek bleek dat ook in een appartement een verdieping hoger op dezelfde manier was ingebroken. Het is niet duidelijk of er bij deze inbraken ook iets werd gestolen. Het gerechtelijk labo kwam ter plaatse voor een sporenonderzoek.
Dinsdag tijdens de dag werd ook ingebroken in een appartement in de Hoveniersdreef in Heverlee. De daders forceerden het slot van de voordeur en doorzochten de flat. Ze gingen ervandoor met een paar schoenen en enkele tientallen euro’s cash geld.