Televisie- en radiopresentatrice Gloria Monserez moest woensdag voor de rechter verschijnen omdat ze betrapt werd met de gsm in de hand terwijl ze aan het rijden was.
De Leuvense politie betrapte Gloria Monserez op 9 juni in Kessel-Lo. Ze manipuleerde haar smartphone achter het stuur van haar wagen.
Gloria Monserez moest zich woensdag verantwoorden in de politierechtbank, zelf was ze, op aanraden van haar raadsman, niet aanwezig. Wel benadrukt ze dat ze haar verantwoordelijkheid zal nemen en dat ze beseft dat ze een voorbeeldfunctie heeft.
De politierechter sprak een rijverbod van vijftien dagen uit en een boete van 240 euro. Omdat ze nog een jonge bestuurster is, moet ze ook opnieuw haar theoretisch examen voor het rijbewijs afleggen.