RestoBOB in 36 Leuvense restaurants

Kirsten Bosmans
10 maanden geleden
509 Views
door Kirsten Bosmans

Ga je uit eten in Leuven en kies je ervoor om geen alcohol te drinken? Met de campagne ‘RestoBOB’ leggen de stad en 36 Leuvense restaurants veilige chauffeurs extra in de watten.

Van 8 december 2017 tot 28 februari 2018 schenken 36 Leuvense restaurants extra aandacht aan veilige chauffeurs, met:

  • originele alcoholvrije dranken op de kaart
  • een gadget voor de chauffeur: promilletester, sleutelhanger of magneet met een mocktailrecept

Na 28 februari 2018 verloot elk restaurant een kortingsbon van € 40 onder de deelnemers.

Deze tweede editie van ‘RestoBOB – Veilig op de baan na een avondje uit’ loopt niet toevallig tijdens de feestdagen en campagne Tournée Minérale in februari. Ook deze campagne krijgt de steun van de stad Leuven.

Deelnemende restaurants:

  1. Absolut (brasserie), Mechelsestraat 177, 3000 Leuven, www.brasserie-absolut.be
  2. Arenberg, Kapeldreef 46, 3001 Heverlee (Egenhoven), www.restaurantarenberg.be
  3. Bar Del Sol, Schapenstraat 105, 3000 Leuven, www.delsol.be
  4. Bar Louis, Grote Markt 2, 3000 Leuven, www.barlouis.be
  5. Bistro Lust, Wieringstraat 14, 3000 Leuven, www.bistrolust.be
  6. Brasserie Etoile D’Or, Tiensevest 13, 3000 Leuven, www.facebook.com/etoiledorleuven
  7. Brasserie Oud Leuven, Tiensevest 12, 3000 Leuven, www.brasserieoudleuven.be
  8. Café Leffe, Bondgenotenlaan 20A, 3000 Leuven, tel. 016 29 12 74
  9. Café Sport, Martelarenplein 13, 3000 Leuven, www.facebook.com/Cafesport
  10. Carlisse, Arendstraat 1, 3000 Leuven, www.carlisse.be
  11. D’Artagnan,  Naamsestraat 72, 3000 Leuven, www.restaurantdartagnan.be
  12. De blauwe schuit, Vismarkt 16, 3000 Leuven,  www.deblauweschuit.be
  13. De Kansel, Muntstraat 15, 3000 Leuven, www.kansel.be
  14. De Klimop, Martelarenplein 5, 3000 Leuven, www.deklimopleuven.be
  15. De Nachtuil, Krakenstraat 8, 3000 Leuven, www.nachtuil.be
  16. De Optimist, Vismarkt 7, 3000 Leuven, www.deoptimist.be
  17. De Rector, Oude Markt 4, 3000 Leuven, www.derector.be
  18. De Valck, Tiensestraat 10, 3000 Leuven, www.devalck.be
  19. Ellis Gourmet Burger, Naamsestraat 5, 3000 Leuven, www.ellisgourmetburger.be
  20. Fonduehuisje, Sint-Maartenstraat 12C, 3000 Leuven, www.t-fonduehuisje.be
  21. Gainsbourg, Kardinaal Mercierplein 1, 3000 Leuven, www.gainsbourg.be
  22. Gloria resto, Arnold Nobelstraat 50, 3000 Leuven, www.gloria-resto.be
  23. House of Lalibela, Brusselsestraat 59, 3000 Leuven, tel. 016 23 38 80
  24. Improvisio, Brusselsestraat 63 B, 3000 Leuven, www.improvisio.net
  25. Il Peperoncino, Mgr. Ladeuzeplein 32, 3000 Leuven, www.il-peperoncino.be
  26. Lukemieke, Vlamingenstraat 55, 3000 Leuven, www.lukemieke.be
  27. Toeareg, Parijsstraat 37 – Drie Engelenberg 5, 3000 Leuven, www.toeareg.eu
  28. Meating Room, Oude markt 12, 3000 Leuven, www.meatingroom.be (start later)
  29. Mykene, Muntstraat 44, 3000 Leuven, www.mykene.be
  30. New Mexico, Muntstraat 32-34, 3000 Leuven, www.newmexico.be
  31. Nieuwe Tijd, Parijsstraat 32, 3000 Leuven, www.nieuwetijd.be
  32. Noordoever, Vaartkom 17 A, 3000 Leuven, www.noordoever.be
  33. Nour El Kamar, Parkstraat 125, 3000 Leuven, www.nourelkamar.be
  34. Osteria Michele, Tiensestraat 23, 3000 Leuven, www.osteriamichele.be
  35. Savoye, Savoyestraat 11, 3000 Leuven, www.savoyeleuven.be
  36. Turquoise, Naamsevest 6, 3000 Leuven, www.chef-turquoise.be

Je herkent de restaurants die deelnemen aan de RestoBOB-sticker (zie hieronder).

De campagne RestoBOB is een samenwerking van de stad Leuven met vzw Horeca Leuven, vzw Oude Markt, politiezone Leuven, De Lijn, Vias institute en de stuwende krachten achter de BOB-campagnes, de beroepsvereniging van verzekeringsondernemingen Assuralia en de Belgische Brouwers.

 

Over de auteur

Kirsten Bosmans

Kirsten Bosmans